Sprawdź czas swojego lotu

AZI do XSB

Abu Zabi (Bateen), do Sir Bani Yas Island (Sir Bani Yas Island)Przybliżony czas lotu

Abu Zabi, Bateen
00 godzin(y)
45 minut(y)
Sir Bani Yas Island, Sir Bani Yas Island

Czas lotu: z Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie do Sir Bani Yas Island, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Całkowity czas lotu między Abu Zabi a Sir Bani Yas Island to 00 godzin(y) i 45 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Bateen i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Sir Bani Yas Island Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Abu Zabi a Sir Bani Yas Island, czyli około 191.39 kilometrów.

Szukaj innego lotu