Sprawdź czas swojego lotu

BKK do BWN

Bangkok (Suvarnabhumi Intl), do Bandar Seri Begawan (Bandar Seri Begawan)Przybliżony czas lotu

Bangkok, Suvarnabhumi Intl
02 godzin(y)
47 minut(y)
Bandar Seri Begawan, Brunei Intl

Czas lotu: z Bangkok, Tajlandia do Bandar Seri Begawan, Brunei

Całkowity czas lotu między Bangkok a Bandar Seri Begawan to 02 godzin(y) i 47 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Suvarnabhumi Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Brunei Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Bangkok a Bandar Seri Begawan, czyli około 1831.85 kilometrów.

Szukaj innego lotu