Sprawdź czas swojego lotu

MDW do MHT

Chicago (Chicago Midway Intl), do Manchester NH (Manchester NH)Przybliżony czas lotu

Chicago, Chicago Midway Intl
02 godzin(y)
11 minut(y)
Manchester NH, Manchester Regional Airport

Czas lotu: z Chicago, Stany Zjednoczone do Manchester NH, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Chicago a Manchester NH to 02 godzin(y) i 11 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Chicago Midway Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Manchester Regional Airport Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Chicago a Manchester NH, czyli około 1348.11 kilometrów.

Szukaj innego lotu