Sprawdź czas swojego lotu

CGK do BKI

Dżakarta (Soekarno Hatta Intl), do Kota Kinabalu (Kota Kinabalu)Przybliżony czas lotu

Dżakarta, Soekarno Hatta Intl
02 godzin(y)
37 minut(y)
Kota Kinabalu, Kota Kinabalu Intl

Czas lotu: z Dżakarta, Indonezja do Kota Kinabalu, Malezja

Całkowity czas lotu między Dżakarta a Kota Kinabalu to 02 godzin(y) i 37 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Soekarno Hatta Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Kota Kinabalu Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Dżakarta a Kota Kinabalu, czyli około 1693.84 kilometrów.

Szukaj innego lotu