Sprawdź czas swojego lotu

MSP do PHX

Minneapolis (Minneapolis St Paul Intl), do Phoenix (Phoenix)Przybliżony czas lotu

Minneapolis, Minneapolis St Paul Intl
03 godzin(y)
04 minut(y)
Phoenix, Phoenix Sky Harbor Intl

Czas lotu: z Minneapolis, Stany Zjednoczone do Phoenix, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Minneapolis a Phoenix to 03 godzin(y) i 04 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Minneapolis St Paul Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Phoenix Sky Harbor Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Minneapolis a Phoenix, czyli około 2053.53 kilometrów.

Szukaj innego lotu