Sprawdź czas swojego lotu

NBO do BRU

Nairobi (Jomo Kenyatta International), do Region Stołeczny Brukseli (Brussels)Przybliżony czas lotu

Nairobi, Jomo Kenyatta International
08 godzin(y)
39 minut(y)
Region Stołeczny Brukseli, Brussels Natl

Czas lotu: z Nairobi, Kenia do Region Stołeczny Brukseli, Belgia

Całkowity czas lotu między Nairobi a Region Stołeczny Brukseli to 08 godzin(y) i 39 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Jomo Kenyatta International i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Brussels Natl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Nairobi a Region Stołeczny Brukseli, czyli około 6551.71 kilometrów.

Szukaj innego lotu