Sprawdź czas swojego lotu

PMI do BGO

Palma de Mallorca (Son Sant Joan), do Bergen (Bergen)Przybliżony czas lotu

Palma de Mallorca, Son Sant Joan
03 godzin(y)
23 minut(y)
Bergen, Flesland

Czas lotu: z Palma de Mallorca, Hiszpania do Bergen, Norwegia

Całkowity czas lotu między Palma de Mallorca a Bergen to 03 godzin(y) i 23 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Son Sant Joan i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Flesland Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Palma de Mallorca a Bergen, czyli około 2313.32 kilometrów.

Szukaj innego lotu