Sprawdź czas swojego lotu

PHX do LGB

Phoenix (Phoenix Sky Harbor Intl), do Long Beach (Long Beach)Przybliżony czas lotu

Phoenix, Phoenix Sky Harbor Intl
01 godzin(y)
13 minut(y)
Long Beach, Long Beach

Czas lotu: z Phoenix, Stany Zjednoczone do Long Beach, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Phoenix a Long Beach to 01 godzin(y) i 13 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Phoenix Sky Harbor Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Long Beach Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Phoenix a Long Beach, czyli około 571.22 kilometrów.

Szukaj innego lotu