Sprawdź czas swojego lotu

MDE do LIM

Río Negro (Jose Maria Cordova), do Lima (Lima)Przybliżony czas lotu

Río Negro, Jose Maria Cordova
03 godzin(y)
01 minut(y)
Lima, Jorge Chavez Intl

Czas lotu: z Río Negro, Kolumbia do Lima, Peru

Całkowity czas lotu między Río Negro a Lima to 03 godzin(y) i 01 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Jose Maria Cordova i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Jorge Chavez Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Río Negro a Lima, czyli około 2019.87 kilometrów.

Szukaj innego lotu