Sprawdź czas swojego lotu

SJD do SAN

San Jose Del Cabo (Los Cabos Intl), do San Diego (San Diego)Przybliżony czas lotu

San Jose Del Cabo, Los Cabos Intl
02 godzin(y)
07 minut(y)
San Diego, San Diego Intl

Czas lotu: z San Jose Del Cabo, Meksyk do San Diego, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między San Jose Del Cabo a San Diego to 02 godzin(y) i 07 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Los Cabos Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku San Diego Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między San Jose Del Cabo a San Diego, czyli około 1290.45 kilometrów.

Szukaj innego lotu