Sprawdź czas swojego lotu

STR do MUC

Stuttgart (Stuttgart), do Monachium (Munich)Przybliżony czas lotu

Stuttgart, Stuttgart
00 godzin(y)
45 minut(y)
Monachium, Franz Josef Strauss

Czas lotu: z Stuttgart, Niemcy do Monachium, Niemcy

Całkowity czas lotu między Stuttgart a Monachium to 00 godzin(y) i 45 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Stuttgart i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Franz Josef Strauss Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Stuttgart a Monachium, czyli około 193.05 kilometrów.

Szukaj innego lotu