Sprawdź czas swojego lotu

ANC do SLC

Anchorage (Ted Stevens Anchorage Intl), do Salt Lake City (Salt Lake City)Przybliżony czas lotu

Anchorage, Ted Stevens Anchorage Intl
04 godzin(y)
45 minut(y)
Salt Lake City, Salt Lake City Intl

Czas lotu: z Anchorage, Stany Zjednoczone do Salt Lake City, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Anchorage a Salt Lake City to 04 godzin(y) i 45 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ted Stevens Anchorage Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Salt Lake City Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Anchorage a Salt Lake City, czyli około 3419.58 kilometrów.

Szukaj innego lotu