Sprawdź czas swojego lotu

ANC do BET

Anchorage (Ted Stevens Anchorage Intl), do Betel (miasto biblijne) (Bethel)Przybliżony czas lotu

Anchorage, Ted Stevens Anchorage Intl
01 godzin(y)
18 minut(y)
Betel (miasto biblijne), Bethel

Czas lotu: z Anchorage, Stany Zjednoczone do Betel (miasto biblijne), Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Anchorage a Betel (miasto biblijne) to 01 godzin(y) i 18 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ted Stevens Anchorage Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Bethel Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Anchorage a Betel (miasto biblijne), czyli około 641.8 kilometrów.

Szukaj innego lotu