Sprawdź czas swojego lotu

AEP do IGR

Buenos Aires (Aeroparque Jorge Newbery), do Wodospad Iguazú (Iguazu Falls)Przybliżony czas lotu

Buenos Aires, Aeroparque Jorge Newbery
01 godzin(y)
49 minut(y)
Wodospad Iguazú, Cataratas Del Iguazu

Czas lotu: z Buenos Aires, Argentyna do Wodospad Iguazú, Argentyna

Całkowity czas lotu między Buenos Aires a Wodospad Iguazú to 01 godzin(y) i 49 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Aeroparque Jorge Newbery i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Cataratas Del Iguazu Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Buenos Aires a Wodospad Iguazú, czyli około 1048.84 kilometrów.

Szukaj innego lotu