Sprawdź czas swojego lotu

AEP do GIG

Buenos Aires (Aeroparque Jorge Newbery), do Rio de Janeiro (Rio De Janeiro)Przybliżony czas lotu

Buenos Aires, Aeroparque Jorge Newbery
02 godzin(y)
57 minut(y)
Rio de Janeiro, Galeao Antonio Carlos Jobim

Czas lotu: z Buenos Aires, Argentyna do Rio de Janeiro, Brazylia

Całkowity czas lotu między Buenos Aires a Rio de Janeiro to 02 godzin(y) i 57 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Aeroparque Jorge Newbery i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Galeao Antonio Carlos Jobim Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Buenos Aires a Rio de Janeiro, czyli około 1969.04 kilometrów.

Szukaj innego lotu