Sprawdź czas swojego lotu

GKA do HGU

Goroka (Goroka), do Mount Hagen (Mount Hagen)Przybliżony czas lotu

Goroka, Goroka
00 godzin(y)
40 minut(y)
Mount Hagen, Mount Hagen

Czas lotu: z Goroka, Papua Nowa Gwinea do Mount Hagen, Papua Nowa Gwinea

Całkowity czas lotu między Goroka a Mount Hagen to 00 godzin(y) i 40 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Goroka i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Mount Hagen Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Goroka a Mount Hagen, czyli około 124.59 kilometrów.

Szukaj innego lotu