Sprawdź czas swojego lotu

SNV do PZO

Santa Elena de Uairen (Santa Elena Airport), do Guayana (Guayana)Przybliżony czas lotu

Santa Elena de Uairen, Santa Elena Airport
01 godzin(y)
04 minut(y)
Guayana, General Manuel Carlos Piar

Czas lotu: z Santa Elena de Uairen, Wenezuela do Guayana, Wenezuela

Całkowity czas lotu między Santa Elena de Uairen a Guayana to 01 godzin(y) i 04 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Santa Elena Airport i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku General Manuel Carlos Piar Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Santa Elena de Uairen a Guayana, czyli około 449.92 kilometrów.

Szukaj innego lotu