Sprawdź czas swojego lotu

AEP do BRC

Buenos Aires (Aeroparque Jorge Newbery), do San Carlos De Bariloche (San Carlos De Bariloche)Przybliżony czas lotu

Buenos Aires, Aeroparque Jorge Newbery
02 godzin(y)
10 minut(y)
San Carlos De Bariloche, San Carlos De Bariloche

Czas lotu: z Buenos Aires, Argentyna do San Carlos De Bariloche, Argentyna

Całkowity czas lotu między Buenos Aires a San Carlos De Bariloche to 02 godzin(y) i 10 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Aeroparque Jorge Newbery i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku San Carlos De Bariloche Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Buenos Aires a San Carlos De Bariloche, czyli około 1336.75 kilometrów.

Szukaj innego lotu