Sprawdź czas swojego lotu

HNL do JFK

Honolulu (Honolulu Intl), do Nowy Jork (New York)Przybliżony czas lotu

Honolulu, Honolulu Intl
10 godzin(y)
28 minut(y)
Nowy Jork, John F Kennedy Intl

Czas lotu: z Honolulu, Stany Zjednoczone do Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Honolulu a Nowy Jork to 10 godzin(y) i 28 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Honolulu Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku John F Kennedy Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Honolulu a Nowy Jork, czyli około 8019.78 kilometrów.

Szukaj innego lotu