Sprawdź czas swojego lotu

HNL do LAX

Honolulu (Honolulu Intl), do Los Angeles (Los Angeles)Przybliżony czas lotu

Honolulu, Honolulu Intl
05 godzin(y)
37 minut(y)
Los Angeles, Los Angeles Intl

Czas lotu: z Honolulu, Stany Zjednoczone do Los Angeles, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Honolulu a Los Angeles to 05 godzin(y) i 37 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Honolulu Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Los Angeles Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Honolulu a Los Angeles, czyli około 4113.21 kilometrów.

Szukaj innego lotu