Sprawdź czas swojego lotu

PPG do HNL

Pago Pago (Pago Pago Intl), do Honolulu (Honolulu)Przybliżony czas lotu

Pago Pago, Pago Pago Intl
05 godzin(y)
42 minut(y)
Honolulu, Honolulu Intl

Czas lotu: z Pago Pago, Samoa Amerykańskie do Honolulu, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Pago Pago a Honolulu to 05 godzin(y) i 42 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Pago Pago Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Honolulu Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Pago Pago a Honolulu, czyli około 4183.65 kilometrów.

Szukaj innego lotu