Sprawdź czas swojego lotu

TPA do BDL

Tampa (Tampa Intl), do Windsor Locks (Windsor Locks)Przybliżony czas lotu

Tampa, Tampa Intl
02 godzin(y)
44 minut(y)
Windsor Locks, Bradley Intl

Czas lotu: z Tampa, Stany Zjednoczone do Windsor Locks, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Tampa a Windsor Locks to 02 godzin(y) i 44 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Tampa Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Bradley Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Tampa a Windsor Locks, czyli około 1788.46 kilometrów.

Szukaj innego lotu