Sprawdź czas swojego lotu

AUH do CCJ

Abu Zabi (Abu Dhabi Intl), do Calicut (Calicut)Przybliżony czas lotu

Abu Zabi, Abu Dhabi Intl
03 godzin(y)
51 minut(y)
Calicut, Calicut

Czas lotu: z Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie do Calicut, Indie

Całkowity czas lotu między Abu Zabi a Calicut to 03 godzin(y) i 51 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Abu Dhabi Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Calicut Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Abu Zabi a Calicut, czyli około 2689.42 kilometrów.

Szukaj innego lotu