Sprawdź czas swojego lotu

BOS do HOU

Boston (General Edward Lawrence Logan Intl), do Houston (Houston)Przybliżony czas lotu

Boston, General Edward Lawrence Logan Intl
03 godzin(y)
44 minut(y)
Houston, William P Hobby

Czas lotu: z Boston, Stany Zjednoczone do Houston, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Boston a Houston to 03 godzin(y) i 44 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku General Edward Lawrence Logan Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku William P Hobby Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Boston a Houston, czyli około 2589.42 kilometrów.

Szukaj innego lotu