Sprawdź czas swojego lotu

EZE do FRA

Buenos Aires (Ministro Pistarini), do Frankfurt nad Menem (Frankfurt)Przybliżony czas lotu

Buenos Aires, Ministro Pistarini
14 godzin(y)
46 minut(y)
Frankfurt nad Menem, Frankfurt Main

Czas lotu: z Buenos Aires, Argentyna do Frankfurt nad Menem, Niemcy

Całkowity czas lotu między Buenos Aires a Frankfurt nad Menem to 14 godzin(y) i 46 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Ministro Pistarini i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Frankfurt Main Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Buenos Aires a Frankfurt nad Menem, czyli około 11477.13 kilometrów.

Szukaj innego lotu