Sprawdź czas swojego lotu

CLO do UIO

Cali (Alfonso Bonilla Aragon Intl), do Quito (Quito)Przybliżony czas lotu

Cali, Alfonso Bonilla Aragon Intl
01 godzin(y)
06 minut(y)
Quito, Mariscal Sucre Intl

Czas lotu: z Cali, Kolumbia do Quito, Ekwador

Całkowity czas lotu między Cali a Quito to 01 godzin(y) i 06 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Alfonso Bonilla Aragon Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Mariscal Sucre Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Cali a Quito, czyli około 470 kilometrów.

Szukaj innego lotu