Sprawdź czas swojego lotu

CCS do AUA

Caracas (Simon Bolivar Intl), do Oranjestad (Oranjestad)Przybliżony czas lotu

Caracas, Simon Bolivar Intl
01 godzin(y)
00 minut(y)
Oranjestad, Reina Beatrix Intl

Czas lotu: z Caracas, Wenezuela do Oranjestad, Aruba

Całkowity czas lotu między Caracas a Oranjestad to 01 godzin(y) i 00 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Simon Bolivar Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Reina Beatrix Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Caracas a Oranjestad, czyli około 391.06 kilometrów.

Szukaj innego lotu