Sprawdź czas swojego lotu

DEN do SFO

Denver (Denver Intl), do San Francisco (San Francisco)Przybliżony czas lotu

Denver, Denver Intl
02 godzin(y)
27 minut(y)
San Francisco, San Francisco Intl

Czas lotu: z Denver, Stany Zjednoczone do San Francisco, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Denver a San Francisco to 02 godzin(y) i 27 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Denver Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku San Francisco Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Denver a San Francisco, czyli około 1556.37 kilometrów.

Szukaj innego lotu