Sprawdź czas swojego lotu

DOH do DAR

Doha (Doha Intl), do Dar es Salaam (Dar Es Salaam)Przybliżony czas lotu

Doha, Doha Intl
05 godzin(y)
14 minut(y)
Dar es Salaam, Mwalimu Julius K Nyerere Intl

Czas lotu: z Doha, Katar do Dar es Salaam, Tanzania

Całkowity czas lotu między Doha a Dar es Salaam to 05 godzin(y) i 14 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Doha Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Mwalimu Julius K Nyerere Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Doha a Dar es Salaam, czyli około 3799.39 kilometrów.

Szukaj innego lotu