Sprawdź czas swojego lotu

DUB do PMI

Dublin (Dublin), do Palma de Mallorca (Palma de Mallorca)Przybliżony czas lotu

Dublin, Dublin
02 godzin(y)
36 minut(y)
Palma de Mallorca, Son Sant Joan

Czas lotu: z Dublin, Irlandia do Palma de Mallorca, Hiszpania

Całkowity czas lotu między Dublin a Palma de Mallorca to 02 godzin(y) i 36 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Dublin i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Son Sant Joan Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Dublin a Palma de Mallorca, czyli około 1686.12 kilometrów.

Szukaj innego lotu