Czas lotu

Ile trwa lot z Fort Lauderdale do Los Angeles?

FLL
Fort Lauderdale
Stany Zjednoczone
LAX
Los Angeles
Stany Zjednoczone
Szacowany czas lotu
05godz 11min
lot bezpośredni, w linii prostej
Odległość
3 763 km
2 338 mil
Linia lotnicza
obsługuje trasę

Trasa przelotu na mapie

Przebieg trasy Fort Lauderdale → Los Angeles po wielkim kole (najkrótsza droga między lotniskami).

Najczęstsze pytania

Lot Fort Lauderdale – Los Angeles w pigułce.

Ile trwa lot z Fort Lauderdale do Los Angeles?
Lot z Fort Lauderdale do Los Angeles trwa średnio około 05:11 godziny. Rzeczywisty czas przelotu zależy od linii lotniczej, modelu samolotu, trasy i warunków pogodowych.
Jaka jest odległość z Fort Lauderdale do Los Angeles?
Odległość w linii prostej na trasie Fort Lauderdale – Los Angeles wynosi około 3 763 km (2 338 mil).
Jakie linie lotnicze obsługują trasę Fort Lauderdale – Los Angeles?
Trasę Fort Lauderdale – Los Angeles obsługuje: JetBlue Airways.