Sprawdź czas swojego lotu

FLL do SWF

Fort Lauderdale (Fort Lauderdale Hollywood Intl), do Newburgh (Newburgh)Przybliżony czas lotu

Fort Lauderdale, Fort Lauderdale Hollywood Intl
02 godzin(y)
45 minut(y)
Newburgh, Stewart Intl

Czas lotu: z Fort Lauderdale, Stany Zjednoczone do Newburgh, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Fort Lauderdale a Newburgh to 02 godzin(y) i 45 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Fort Lauderdale Hollywood Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Stewart Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Fort Lauderdale a Newburgh, czyli około 1799.73 kilometrów.

Szukaj innego lotu