Sprawdź czas swojego lotu

FRA do SGN

Frankfurt nad Menem (Frankfurt Main), do Ho Chi Minh (Ho Chi Minh City)Przybliżony czas lotu

Frankfurt nad Menem, Frankfurt Main
12 godzin(y)
31 minut(y)
Ho Chi Minh, Tansonnhat Intl

Czas lotu: z Frankfurt nad Menem, Niemcy do Ho Chi Minh, Wietnam

Całkowity czas lotu między Frankfurt nad Menem a Ho Chi Minh to 12 godzin(y) i 31 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Frankfurt Main i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Tansonnhat Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Frankfurt nad Menem a Ho Chi Minh, czyli około 9667.1 kilometrów.

Szukaj innego lotu