Sprawdź czas swojego lotu

LPA do BRS

Gran Canaria (Gran Canaria), do Bristol (Bristol)Przybliżony czas lotu

Gran Canaria, Gran Canaria
04 godzin(y)
00 minut(y)
Bristol, Bristol

Czas lotu: z Gran Canaria, Hiszpania do Bristol, Wielka Brytania

Całkowity czas lotu między Gran Canaria a Bristol to 04 godzin(y) i 00 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Gran Canaria i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Bristol Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Gran Canaria a Bristol, czyli około 2812.18 kilometrów.

Szukaj innego lotu