Sprawdź czas swojego lotu

GUA do FLL

Guatemala City (La Aurora), do Fort Lauderdale (Fort Lauderdale)Przybliżony czas lotu

Guatemala City, La Aurora
02 godzin(y)
35 minut(y)
Fort Lauderdale, Fort Lauderdale Hollywood Intl

Czas lotu: z Guatemala City, Gwatemala do Fort Lauderdale, Stany Zjednoczone

Całkowity czas lotu między Guatemala City a Fort Lauderdale to 02 godzin(y) i 35 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku La Aurora i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Fort Lauderdale Hollywood Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Guatemala City a Fort Lauderdale, czyli około 1669.08 kilometrów.

Szukaj innego lotu