Sprawdź czas swojego lotu

HER do LCA

Heraklion (Nikos Kazantzakis), do Larnaka (Larnaca)Przybliżony czas lotu

Heraklion, Nikos Kazantzakis
01 godzin(y)
28 minut(y)
Larnaka, Larnaca

Czas lotu: z Heraklion, Grecja do Larnaka, Cypr

Całkowity czas lotu między Heraklion a Larnaka to 01 godzin(y) i 28 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Nikos Kazantzakis i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Larnaca Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Heraklion a Larnaka, czyli około 771.37 kilometrów.

Szukaj innego lotu