Sprawdź czas swojego lotu

KTW do BGY

Katowice (Pyrzowice), do Bergamo (Bergamo)Przybliżony czas lotu

Katowice, Pyrzowice
01 godzin(y)
36 minut(y)
Bergamo, Bergamo Orio Al Serio

Czas lotu: z Katowice, Polska do Bergamo, Włochy

Całkowity czas lotu między Katowice a Bergamo to 01 godzin(y) i 36 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Pyrzowice i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Bergamo Orio Al Serio Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Katowice a Bergamo, czyli około 878.12 kilometrów.

Szukaj innego lotu