Sprawdź czas swojego lotu

KBP do FRA

Kijów (Boryspil Intl), do Frankfurt nad Menem (Frankfurt)Przybliżony czas lotu

Kijów, Boryspil Intl
02 godzin(y)
29 minut(y)
Frankfurt nad Menem, Frankfurt Main

Czas lotu: z Kijów, Ukraina do Frankfurt nad Menem, Niemcy

Całkowity czas lotu między Kijów a Frankfurt nad Menem to 02 godzin(y) i 29 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Boryspil Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Frankfurt Main Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Kijów a Frankfurt nad Menem, czyli około 1590.71 kilometrów.

Szukaj innego lotu