Sprawdź czas swojego lotu

CGN do ACE

Kolonia (Niemcy) (Koln Bonn), do Las Palmas de Gran Canaria (Las Palmas)Przybliżony czas lotu

Kolonia (Niemcy), Koln Bonn
04 godzin(y)
13 minut(y)
Las Palmas de Gran Canaria, Lanzarote

Czas lotu: z Kolonia (Niemcy), Niemcy do Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

Całkowity czas lotu między Kolonia (Niemcy) a Las Palmas de Gran Canaria to 04 godzin(y) i 13 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Koln Bonn i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Lanzarote Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Kolonia (Niemcy) a Las Palmas de Gran Canaria, czyli około 2989.54 kilometrów.

Szukaj innego lotu