Czas lotu

Ile trwa lot z Kuala Lumpur do Hanoi?

KUL
Kuala Lumpur
Malezja
HAN
Hanoi
Wietnam
Szacowany czas lotu
03godz 07min
lot bezpośredni, w linii prostej
Odległość
2 102 km
1 306 mil
Linia lotnicza
obsługuje trasę

Trasa przelotu na mapie

Przebieg trasy Kuala Lumpur → Hanoi po wielkim kole (najkrótsza droga między lotniskami).

Najczęstsze pytania

Lot Kuala Lumpur – Hanoi w pigułce.

Ile trwa lot z Kuala Lumpur do Hanoi?
Lot z Kuala Lumpur do Hanoi trwa średnio około 03:07 godziny. Rzeczywisty czas przelotu zależy od linii lotniczej, modelu samolotu, trasy i warunków pogodowych.
Jaka jest odległość z Kuala Lumpur do Hanoi?
Odległość w linii prostej na trasie Kuala Lumpur – Hanoi wynosi około 2 102 km (1 306 mil).
Jakie linie lotnicze obsługują trasę Kuala Lumpur – Hanoi?
Trasę Kuala Lumpur – Hanoi obsługuje: AirAsia.