Sprawdź czas swojego lotu

ACE do LEJ

Las Palmas de Gran Canaria (Lanzarote), do Lipsk (Leipzig)Przybliżony czas lotu

Las Palmas de Gran Canaria, Lanzarote
04 godzin(y)
36 minut(y)
Lipsk, Leipzig Halle

Czas lotu: z Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania do Lipsk, Niemcy

Całkowity czas lotu między Las Palmas de Gran Canaria a Lipsk to 04 godzin(y) i 36 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Lanzarote i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Leipzig Halle Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Las Palmas de Gran Canaria a Lipsk, czyli około 3293.56 kilometrów.

Szukaj innego lotu