Sprawdź czas swojego lotu

LIM do EZE

Lima (Jorge Chavez Intl), do Buenos Aires (Buenos Aires)Przybliżony czas lotu

Lima, Jorge Chavez Intl
04 godzin(y)
25 minut(y)
Buenos Aires, Ministro Pistarini

Czas lotu: z Lima, Peru do Buenos Aires, Argentyna

Całkowity czas lotu między Lima a Buenos Aires to 04 godzin(y) i 25 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Jorge Chavez Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Ministro Pistarini Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Lima a Buenos Aires, czyli około 3146.86 kilometrów.

Szukaj innego lotu