Sprawdź czas swojego lotu

LUN do DXB

Lusaka (Lusaka Intl), do Dubaj (Dubai)Przybliżony czas lotu

Lusaka, Lusaka Intl
07 godzin(y)
10 minut(y)
Dubaj, Dubai Intl

Czas lotu: z Lusaka, Zambia do Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Całkowity czas lotu między Lusaka a Dubaj to 07 godzin(y) i 10 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Lusaka Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Dubai Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Lusaka a Dubaj, czyli około 5355.4 kilometrów.

Szukaj innego lotu