Sprawdź czas swojego lotu

NBO do DAR

Nairobi (Jomo Kenyatta International), do Dar es Salaam (Dar Es Salaam)Przybliżony czas lotu

Nairobi, Jomo Kenyatta International
01 godzin(y)
20 minut(y)
Dar es Salaam, Mwalimu Julius K Nyerere Intl

Czas lotu: z Nairobi, Kenia do Dar es Salaam, Tanzania

Całkowity czas lotu między Nairobi a Dar es Salaam to 01 godzin(y) i 20 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Jomo Kenyatta International i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Mwalimu Julius K Nyerere Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Nairobi a Dar es Salaam, czyli około 664.56 kilometrów.

Szukaj innego lotu