Sprawdź czas swojego lotu

WIL do MRE

Nairobi (Nairobi Wilson), do Masai Mara (Masai Mara)Przybliżony czas lotu

Nairobi, Nairobi Wilson
00 godzin(y)
46 minut(y)
Masai Mara, Mara Serena Airport

Czas lotu: z Nairobi, Kenia do Masai Mara, Kenia

Całkowity czas lotu między Nairobi a Masai Mara to 00 godzin(y) i 46 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Nairobi Wilson i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Mara Serena Airport Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Nairobi a Masai Mara, czyli około 201.29 kilometrów.

Szukaj innego lotu