Sprawdź czas swojego lotu

AUA do CCS

Oranjestad (Reina Beatrix Intl), do Caracas (Caracas)Przybliżony czas lotu

Oranjestad, Reina Beatrix Intl
01 godzin(y)
00 minut(y)
Caracas, Simon Bolivar Intl

Czas lotu: z Oranjestad, Aruba do Caracas, Wenezuela

Całkowity czas lotu między Oranjestad a Caracas to 01 godzin(y) i 00 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Reina Beatrix Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Simon Bolivar Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Oranjestad a Caracas, czyli około 391.06 kilometrów.

Szukaj innego lotu