Sprawdź czas swojego lotu

PTY do CNF

Panama (Tocumen Intl), do Belo Horizonte (Belo Horizonte)Przybliżony czas lotu

Panama, Tocumen Intl
06 godzin(y)
44 minut(y)
Belo Horizonte, Tancredo Neves Intl

Czas lotu: z Panama, Panama do Belo Horizonte, Brazylia

Całkowity czas lotu między Panama a Belo Horizonte to 06 godzin(y) i 44 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Tocumen Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Tancredo Neves Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Panama a Belo Horizonte, czyli około 5015.47 kilometrów.

Szukaj innego lotu