Sprawdź czas swojego lotu

PTY do GDL

Panama (Tocumen Intl), do Guadalajara (miasto w Meksyku) (Guadalajara)Przybliżony czas lotu

Panama, Tocumen Intl
04 godzin(y)
04 minut(y)
Guadalajara (miasto w Meksyku), Don Miguel Hidalgo Y Costilla Intl

Czas lotu: z Panama, Panama do Guadalajara (miasto w Meksyku), Meksyk

Całkowity czas lotu między Panama a Guadalajara (miasto w Meksyku) to 04 godzin(y) i 04 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Tocumen Intl i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Don Miguel Hidalgo Y Costilla Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Panama a Guadalajara (miasto w Meksyku), czyli około 2864.82 kilometrów.

Szukaj innego lotu