Sprawdź czas swojego lotu

CDG do KUL

Paryż (Charles De Gaulle), do Kuala Lumpur (Kuala Lumpur)Przybliżony czas lotu

Paryż, Charles De Gaulle
13 godzin(y)
29 minut(y)
Kuala Lumpur, Kuala Lumpur Intl

Czas lotu: z Paryż, Francja do Kuala Lumpur, Malezja

Całkowity czas lotu między Paryż a Kuala Lumpur to 13 godzin(y) i 29 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Charles De Gaulle i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Kuala Lumpur Intl Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Paryż a Kuala Lumpur, czyli około 10447.1 kilometrów.

Szukaj innego lotu