Sprawdź czas swojego lotu

ORY do PMI

Paryż (Orly), do Palma de Mallorca (Palma de Mallorca)Przybliżony czas lotu

Paryż, Orly
01 godzin(y)
47 minut(y)
Palma de Mallorca, Son Sant Joan

Czas lotu: z Paryż, Francja do Palma de Mallorca, Hiszpania

Całkowity czas lotu między Paryż a Palma de Mallorca to 01 godzin(y) i 47 minut(y).

Obliczanie czasu lotu oparte jest na założeniu, że średnią prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego to 500 mil na godzinę, co stanowi równowartość 805 kilometrów na godzinę lub 434 węzłów. Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Realny czas Twojego lotu może też różnić się w zależności od prędkości wiatru i warunków pogodowych.

Do całkowitego czasu trwania lotu wliczony jest też dodatkowe 30 minut, które zwykle traci się na start i lądowanie samolotu. Jeśli dokładnie planujesz podróż, to musisz wziąć też pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku Orly i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu na lotnisku Son Sant Joan Jesli nadajesz bagaż, musisz też założyć, że przybędzie on z opóźnieniem, dlatego jeśli się spieszysz i masz taką możliwość to używaj bagażu podręcznęgo.

Obliczenia czasu lotu oparte są lot między dwoma miastami w linii prostej. W tym przypadku jest to lot między Paryż a Palma de Mallorca, czyli około 1019.53 kilometrów.

Szukaj innego lotu